Rosa Da Silva
A vida Rosa - Try out
‘Straks ga ik genieten’. Maar wanneer is straks? En hoe weet je of je aan het genieten bent? Na een tijd op een roze wolk te hebben geleefd, is Rosa weer geland. Sinds de geboorte van haar dochter vraagt ze zich af of ze tot nu toe wel haar eigen weg heeft bewandeld. Maar dan moet ze wel eerst even weten wie ze is. Is ze zichzelf, óf hoe andere mensen haar het liefste zien?
In A Vida Rosa maakt ze het Holtense publiek deelgenoot van de zoektocht naar haar identiteit. Is het wel zo rooskleurig geworden als ze verwachtte? Uiteraard passeren alle (goedbedoelde) adviezen van (niet) inspirerende mensen om haar heen de revue en als het meezit, wordt er een nieuwe Rosa geboren.
In de persoonlijke en muzikale voorstelling met een mix van mooie luisterliedjes, komt Rosa’s liefde voor Americana duidelijk naar voren komt. En haar amor voor Brazilectro! Ze is op haar meest kwetsbaar, maar ook op haar meest strijdlustig, gewapend met ‘die stem!’.
Theaterkrant - ‘Ze is de baas van het podium’
NRC - ‘Haar typetjes zijn geweldig’