Zeg JA bij dementie
Hoe kun je reageren als iemand naar zijn moeder wil? En wat doe je als je wordt beschuldigd, van bijvoorbeeld: ‘nooit langskomen?’En het belangrijkste: wat heeft iemand met dementie nou echt nodig om nog een betekenisvol leven te leiden?
Beter contact met mensen met dementie voor inwoners en professionals. Freya Flach en Hanneke van de Pol leren je op 12 juni in ‘Meet in Kulturhus’ op hun eigen unieke manier JA zeggen bij dementie.
Leer tijdens deze Informatieve bijeenkomst met herkenbare voorbeelden en praktische uitleg hoe je mee kan bewegen. Dat betekent een avond met beeldende vertelling, veel interactie, energie, humor, ontroering, herkenbaarheid en eyeopeners. Deze avond wordt tevens het certificaat ‘Dementievriendelijke Gemeente’ uitgereikt aan de gemeente Rijssen-Holten.